Корзина
28 отзывов
Подготовьтесь к сезону заранее. Летние скидки на гербициды.Выбрать гербицид
+380
98
899-65-73
+380
99
052-84-74
УкраинаКиевул. Панаса Мирного 9
Агрохимия для Вашего урожая.
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Прилипатель-носитель ТестаЛип Mineralis, фото 2
Прилипатель-носитель ТестаЛип Mineralis, фото 2

Прилипатель-носитель ТестаЛип Mineralis

Описание
Информация для заказа

Високоефективний прилипач–носій для пестицидів та агрохімікатів.

ОПИС. Гель. Композиція біополімерів природного походження та поверхнево-активні речовини (ПАР). Не фітотоксичний, не токсичний для теплокровних, ґрунтових і водних організмів, бджіл. Містить піногасник, що полегшує заправку обприскувача.

ПРИЗНАЧЕННЯ. ТестаЛип (прилипач-носій) застосовується для покращення дії хімічних та біологічних засобів захисту рослин, зменшує їх втрати від випаровування та стікання. Ефективність дії досягається за рахунок сітчастої структури препарату. Він покращує змочування надземних частин бур’янів та посилює прилипання робочого розчину препарату, що сприяє прискореному та
більш повному проникненню діючих речовин агрохімікатів в рослини бур’янів.

ЗАСТОСУВАННЯ. ТестаЛип (прилипач-носій) застосовується у вигляді водного розчину. Розводити препарат потрібно поступово. Необхідну кількість розмішують у воді (у пропорції 1:1) до однорідного розчину. Отриманий розчин ТестаЛип (прилипач-носій) використовують для приготування бакових сумішей з будь-якими агрохімікатами та пестицидами, дотримуючись наступної послідовності заправки обприскувача:
1. Заправити 1/4, від загального об’єму обприскувача, водою. Включити змішувач та додати, за потреби, мікродобрива.
2. Додати води до 1/3, від об’єму обприскувача, та додати пестициди, при цьому не вимикати змішувач.
3. Поступово довести об’єм розчину до 2/3 та заправити заздалегідь приготований розчин ТестаЛип (прилипач-носій). Не вимикаючи змішувач, довести об’єм обприскувача до повного баку*.
*У разі використання карбаміду в технології обробки, він повинен додаватися в обприскувач останнім.

 

  • Цена: 95 грн.